Laipynių trasos

zig zag

Pramogauk laipynių parke Minimelts!!! Čia laisvalaikį gali smagiai praleisti tiek vaikai, tiek suaugę!

Neapsigaukite – nuotykių medžiuose trasos ne tik vaikams!

école-line-1

Kas gali pas mus pramogauti? ATSAKYMAS – VISI!
Net ir mažiausiems mūsų parko lankytojams yra skirta erdvė parke. Taigi, susipažinkime su mūsų trasomis. Kiekviena iš jų turi kažką savito, įdomaus – sūpynės, važiavimas dviračiu tarp medžių, senas automobilis ir kiti iššūkiai. Pažadame – ne tik gerai praleisite laiką, bet ir patirsite neįkainojamus įspūdžius.

Geros emocijos

Nei vienas neliks abejingas apsilankęs Minimelts parke.

Nerealūs potyriai

Kiekviename žingsnyje laukia staigmena. Turime ką pasiūlyti ir ekstremalių potyrių mėgėjams.

Iššūkiai

Patys stipriausi išbandys jėgas sudėtingose trasose.

Neapsigaukite – nuotykių medžiuose trasos ne tik vaikams!

école-line-1

Balta, Geltona ir oranžinė trasa

Jauniausias tarzaniukas su specialia saugos įranga laipiojo, būdamas vos 2.5 metukų!!!

Visos šios trys trasos yra vienoje parko zonoje, kur su savo vaikais laipioti gali drauge ir suaugę. O laipiojant vaikams savarankiškai, juos galima patogiai stebėti, kai kuriose rungtyse, esant reikalui galima siekti nuo žemės net ranka.

LABAI PATOGU: šalimais šių trasų mažiausiems mūsų parko lankytojams ir ne tik, yra įrengtas uždaro tinklo labirintas, kur vaikučiai galės padūkti be jokios specialios įrangos. O jei švęsite gimtadienį pas mus – už kelių žingsnių yra atviro tipo medinė dengta pavėsinė, tad turėsite savo šventės vietą, tėveliai galės bendrauti, o vaikai smagiai leis laiką ir žinos, kur parbėgti atsigaivinti bei užkąsti. Pavėsinė REZERVUOJAMA iš anksto.

Laipynių trasos moksleiviams ir studentams

école-line-1

Salotinė ir žalia trasa

Šios dvi trasos – skirtos nuotykių parko lankytojams pirmiausiai patiems įgusti kaip veikia spec. laipiojimo įranga- karabinai, čiuožimo ratukas, pajungti asmeninius taktikos elementus, įveikiant tam tikras rungtis.

Bronzinė trasa

Ši pati naujausia mūsų trasa (kaip dvi iki šiol) pakankamai neaukšta, paprastai rungtys yra iki 3 metrų aukščio, tačiau daugeliu įdomiausių rungčių: dviračiu ant pakabinamo tilto, trikampių svyruojančių kūgių rungtis, ąžuolinėmis besisukančiomis statinėmis ir kt.

Rožinė trasa

Tai pirmoji lengvesnė trasa, tačiau aukštis nuo žemės jau yra gerokai aukštesnis nei buvo iki tol, čia jau siekiame 5-6 metrus nuo žemės paviršiaus.

Raudona trasa

Tai trasa su BMX dviračiu medyje!

Mėlyna trasa

Trasa su „sparnuotosiomis sūpynėmis“!

Violetinė trasa

Trasa su nemenku išbandymu jūsų drąsai! „Tarzano šuolis“ į horizontalų tinklą nepalieka nei vieno abejingo.

Platininė trasa

Įdomi trasa ne tik su riedlente medžiuose, tačiau turi ir apžvalgos aikštelę, kur yra numatyta „chill zona“ (galimybė prisisegus saugos karabinais pasėdėti prie stalo aukštai medžiuose, o domofono pagalba iš mūsų ledainės užsisakyti ledų ar kavos. Susimokėsite nuotykių pabaigoje, atiduodant laipiojimo įrangą. SVARBU: „Čill zonoje“ galima sėdėti tik 2 suaugusiems arba tėveliui su 2 vaikais!).

Pilka trasa

Viena naujausių mūsų trasų, kur vien užsikabaroti į reikiamą aukštį jau reikės fizinių pastangų, o tuomet pirmyn per valstybinėmis spalvomis išmargintą padangų tiltą ar kibių sieną.

Auksinė trasa

Tai analogų neturinti trasa Lietuvoje, ji net su automobiliu medyje! 1950 metų 401 laidos Moskvičius mena mūsų tėvų ir senelių laikus, o selfis tampa puikiu taikiniu jūsų daugetui „laikų“!

Žydra trasa

Tai trasa su „svirduliuojančiais kojokais“ ir pačiu ilgiausiu čiuožimo ziplainu.

Skrydžių trasa

Tai aukščiausia mūsų parko trasa, susidedanti vien iš čiuožimo ziplainų, tad kartkartėm mes ją vadiname „tinginių trasa“. Bet mėgaujantis vasaros šiluma, ji yra puiki atgaiva gaudant vėją!

Jėgos ir ištvermės trasos

école-line-1

Patiems stipriausiems

Ruda trasa

Juoda trasa

Šios abi trasos yra pačios sudėtingiausios mūsų nuotykių parke ir iš laipiotojo reikalauja sumanumo bei didesnio nei vidutinis fizinio pasiruošimo ir jėgos. Jos skirtos tik pilnamečiams.

Drambliaskrydis

école-line-2

Jei po visų 3 valandų dar trūksta emocijų, prašom: jūsų paslaugoms mūsų instruktorius, kuris palydės jus į 16 metrų aukštį atlikti laisvo kritimo šuolį. Išbandę šią mūsų pramogą suprasite, ko galite tikėtis šokant iš lėktuvo su parašiutu! Šią pramogą yra pamėgę suaugusieji, kol jų vaikai laipioja, gimtadienius švenčiančiam pas mus – užsako kaip dovaną, o mergvakariams-bernvakariams, ši pramoga tai topų topas!

Naktinis laipiojimas

zig zag
Vasaros sezono metu pirmas seansas pradedamas nuo 23:00, trukmė 1 valanda. Priimame 3 seansus. Būtina išankstinė rezervacija ir surinkta ne mažesnė kaip 10 žmonių grupė. Ši pramoga gali būti puikus siurprizas ar tiesiog šauni draugų, bendradarbių ar šeimos rato neįprasta ir kiek kitokia bendrystė naktį po žvaigždėtu dangumi!